Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Lokalizacja: Skórzewo , wielkopolskie
Praca Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Skórzewo lub Plewiska

Zakres obowiązków:

  • Załadunek oraz wyładunek towarów i surowców
  • Kompletacja wysyłek
  • Obsługa wózka widłowego
  • Czynności związane z utrzymaniem magazynu
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (kat. II WJO)
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę (2800 brutto)
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w pracy
  • Pracę w systemie 3 zmianowym (weekendy wolne)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Po okresie próbnym atrakcyjne benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe w miejscowości: Skórzewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe , praca w Skórzewo dopasowana do Twoich wymagań.SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.