Praca na frezarkach CNC: stawka 17,00 euro brutto/h + bezpłatne zakwaterowanie


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.


Kogo dotyczy ta oferta:

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze frezarki CNC z oprogramowaniem FANUC bądź MAZAK. 

Jeśli dodatkowo potrafisz samodzielnie pracować w oparciu o rysunek techniczny, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym  to szukamy właśnie Ciebie!

Posiadasz auto, którym możesz wyjechać na teren Belgii? Świetnie, otrzymasz od nas kartę paliwową oraz dodatek na zjazdy do Polski. Pokryjemy również koszty zakwaterowania!

 

 

Dodatkowe korzyści:

Rozpoczynając z nami współpracę, otrzymasz polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, dzięki czemu będziesz rozliczać się w Polsce! Oprócz tego oferujemy stawkę podstawową 17 brutto/h oraz czeki żywieniowe – 6 euro za każdy przepracowany dzień!

Ponadto, gwarantujemy również inne benefity, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i wsparcie Koordynatora w trakcie swojego zatrudnienia!

 

Zakres obowiązków:

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC, programowanie wskazanych urządzeń, łącznie z wprowadzaniem drobnych zmian oraz dbanie o bezpieczeństwo na terenie zakładu.

 

Dodatkowe informacje

Znasz kogoś kto spełnia poniższe kryteria? Poleć go, a otrzymasz 100 euro brutto (po przepracowaniu pełnego miesiąca).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na frezarkach CNC: stawka 17,00 euro brutto/h + bezpłatne zakwaterowanie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na frezarkach CNC: stawka 17,00 euro brutto/h + bezpłatne zakwaterowanie w miejscowości: Sint Truiden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na frezarkach CNC: stawka 17,00 euro brutto/h + bezpłatne zakwaterowanie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na frezarkach CNC: stawka 17,00 euro brutto/h + bezpłatne zakwaterowanie, praca w Sint Truiden dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie