Frezer CNC - 17 euro/h i zakwaterowanie gratis - Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Posiadasz doświadczenie jako Frezer?

Dołącz do naszego zespołu ! Oferujemy polską umowę na warunkach belgijskich, atrakcyjną stawkę 17 euro brutto/h i dodatkowe benefity !

Dodatkowo pokryjemy koszty Twojego zakwaterowania, gdy zdecydujesz się na wyjazd własnym samochodem na teren Belgii!

 

Kogo poszukujemy:

Aktualnie poszukujemy Frezera CNC z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem. Niezbędna  jest również znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i rysunku technicznego.

 

Zaciekawiony?

Więcej szczegółów dotyczących oferty przedstawi nasz Specjalista pod numerem telefonu 506 5611 723


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Frezer CNC - 17 euro/h i zakwaterowanie gratis - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frezer CNC - 17 euro/h i zakwaterowanie gratis - Belgia w miejscowości: Sint Truiden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frezer CNC - 17 euro/h i zakwaterowanie gratis - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frezer CNC - 17 euro/h i zakwaterowanie gratis - Belgia , praca w Sint Truiden dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie