Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Stanowisko Magazyniera w Poznaniu lub Swarzędzu czeka na Ciebie!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier.


Marzy Ci się praca na stanowisku Magazyniera?

Nic prostszego, zgłoś się do nas i ciesz się pracą w branży logistycznej!

Co musisz zrobić żeby to osiągnąć?

  • Przede wszystkim wyślij do nas swoje CV
  • Wymagamy również gotowości od pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do soboty oraz przynajmniej minimalnego doświadczenia w pracach magazynowych!

 

Kandydatom z uprawnieniami UDT na wózki  widłowe możemy zaproponować stanowisko Operatora.

 

Oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie 2970 zł brutto;
  • premie;
  • współpracę na podstawie umowy o pracę.

 

Praca będzie odbywać się w rejonie Poznań – Anotninek lub Swarzędz.

 

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj z przesłaniem CV, Aplikuj zanim inni to zrobią!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwon: 503 075 956

Napisz: e.cofta@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Stanowisko Magazyniera w Poznaniu lub Swarzędzu czeka na Ciebie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Stanowisko Magazyniera w Poznaniu lub Swarzędzu czeka na Ciebie! w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Stanowisko Magazyniera w Poznaniu lub Swarzędzu czeka na Ciebie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Stanowisko Magazyniera w Poznaniu lub Swarzędzu czeka na Ciebie!, praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.