Pracownik produkcji laminatu - 14 euro brutto/h + zakwaterowanie - Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Overpelt , Belgia
  • 15-03-2020 , do końca 199 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Pracuj właśnie z nami!

Dołącz do naszego zespołu i kreuj wizerunek firmy wspólnie z pracodawcą!

Będziesz odpowiadał za wykonywanie elementów do produkcji basenów, przygotowanie mieszanki laminatu, czy pokrywanie gotowych elementów basenu odpowiednią mieszanką.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w laminowaniu metodą ręczną jak i natryskową, komunikatywnie znającej język angielski oraz mającej możliwość wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii.

 

Co w zamian oferujemy?

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki ZUS płacone w Polsce)
  • wynagrodzenie w walucie euro – 14 euro brutto/h
  • możliwość podwyższenia stawki do 15 euro brutto/h wraz ze wzrostem doświadczenia
  • nadgodziny płatne w święta 200%
  • kartę paliwową, darmowe zakwaterowanie dla osób mogących wyjechać swoim samochodem
  • zastrzyk gotówki w postaci 100 euro brutto/miesiąc (przy podwożeniu pracownika)
  • trzynasta pensję tzw. premię roczną
  • pakiet prywatnej opieki medycznej na terenie Polski

Dodatkowo gwarantujemy opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Zainteresowany ofertą? Zostaw nam swoje CV a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą.

 


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji laminatu - 14 euro brutto/h + zakwaterowanie - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji laminatu - 14 euro brutto/h + zakwaterowanie - Belgia w miejscowości: Overpelt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji laminatu - 14 euro brutto/h + zakwaterowanie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji laminatu - 14 euro brutto/h + zakwaterowanie - Belgia, praca w Overpelt dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie