Pracownik Magazynowy z UDT - 2 lokalizacje do wyboru Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Ksawerów (Widzew), łódzkie
    Rzgów , łódzkie
  • 09-03-2020 , do końca 22 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ponad 30-letnim stażu, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Magazynowy

Na stanowisku Magazyniera zajmiesz się:

  • całościową opieką nad kompletacją towarów
  • dbaniem o porządek w miejscu pracy
  • innymi zleconymi czynnościami magazynowymi

Brzmi jak Twoja przyszła praca?

Nic bardziej oczywistego!

Bardzo chętnie poznamy Cię...

dlatego na początku poprosimy o wysłanie swojego CV.

Gwarantujemy, że do każdego spełniającego wymogi Kandydata zadzwonimy w ciągu najbliższych dni. Podczas rozmowy uzgodnimy wszelkie warunki zatrudnienia i - jeśli będziesz zainteresowany/a - zarekomendujemy do firmy.

Kolejnym etapem będzie spotkanie w firmie, na którym porozmawiasz z potencjalnym przełożonym. Później czekamy już tylko na potwierdzenie chęci zatrudnienia i witamy na pokładzie!

 

Istotnym aspektem jest dla nas to...

czy jesteś zmotywowany/a do pracy i lubisz działać zespołowo.

Osobom zaangażowanym zaproponujemy współpracę i zadbamy, aby chciały pozostać z nami na dłużej.

Poszukujemy Magazyniera z uprawnieniami UDT.

 

Dodatkowe Informacje

Zgłoś się, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy z UDT - 2 lokalizacje do wyboru

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy z UDT - 2 lokalizacje do wyboru w miejscowości: Rzgów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy z UDT - 2 lokalizacje do wyboru Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy z UDT - 2 lokalizacje do wyboru, praca w Rzgów dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.