Praca przy kompletacji zamówień, k/m, 12,56 Euro/h + 0,95 Euro/h premii Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Gent, Belgia
  • 17-11-2019 , do końca 236 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, belgijskiej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Order Picker.

Szukasz pracy za granicą?

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?

Posiadasz auto i z wyjazdem nie będziesz mieć problemu?

Zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do Twoich obowiązków będzie należała...

kompletacja zamówień, w tym skanowanie i etykietowanie różnego rodzaju produktów (od kapsułek z kawą po części samochodowe).

Docenimy Twoją pracę gwarantując...

legalne zatrudnienie na polsko-belgijskich warunkach, stawkę wynagrodzenia 12,56 euro/h brutto wzbogacone premią zmianową w kwocie 0,95 euro/h brutto.

Dodatkowo mamy do zaoferowania karty żywieniowe (6,50 euro/dzień) oraz karty paliwowe.

Już od pierwszego dnia naszej współpracy polski koordynator będzie służył pomocą.

W pierwszej kolejności pomoże przy zakwaterowaniu (po uzgodnieniach znajdzie dla Ciebie mieszkanie, płatne max do 350 euro/miesiąc, za które w pierwszym miesiącu „założymy”).

Dodatkowe Informacje

Masz więcej pytań?

Jakieś wątpliwości?

Zadzwoń, a postaram się je rozwiać!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

System premiowy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy kompletacji zamówień, k/m, 12,56 Euro/h + 0,95 Euro/h premii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy kompletacji zamówień, k/m, 12,56 Euro/h + 0,95 Euro/h premii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy kompletacji zamówień, k/m, 12,56 Euro/h + 0,95 Euro/h premii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy kompletacji zamówień, k/m, 12,56 Euro/h + 0,95 Euro/h premii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.