praca na magazynie (kompletacja zamówień) stawka 12,56 euro brutto/h + dodatki praca w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik fizyczny dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.


Główne zadania:

 • kompletacja małych zamówień kawy
 • pakowanie kapsułek do kawy

Wystarczy, że:

 • jesteś gotowy do pracy w godzinach nocnych
 • jesteś wydajny i dokładny
 • masz doświadczenie w pracy na magazynie
 • znasz angielski w stopniu komunikatywnym
 • możesz wyjechać do Belgii własnym samochodem

Aplikuj i zyskaj:

 • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
 • stawkę 12,56 euro brutto/h, wzbogaconą o premie zmianowe (łącznie 13,50 euro brutto/h) i premię za zmiany nocne (łącznie 14,63 euro brutto/h)
 • czeki żywieniowe (6,5 euro brutto/dzień) do wykorzystania w dni przepracowane
 • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto/mies.) za wyjazd własnym samochodem
 • 13. pensję, a więc premię roczną w wysokości 9,12%
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako praca na magazynie (kompletacja zamówień) stawka 12,56 euro brutto/h + dodatki praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: praca na magazynie (kompletacja zamówień) stawka 12,56 euro brutto/h + dodatki praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako praca na magazynie (kompletacja zamówień) stawka 12,56 euro brutto/h + dodatki praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko praca na magazynie (kompletacja zamówień) stawka 12,56 euro brutto/h + dodatki praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie