Operator wózka (Combi Truck) Wynagrodzenie od 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla naszego Klienta z Belgii lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego Combi Truck.


Opis stanowiska

Praca na combi truckerze podczas załadunku i rozładunku ciężarówek oraz inne prace magazynowe

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • uprawnienia i doświadczenie w pracy na combi truckach
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę 12,56 euro brutto/h oraz premię zmianową 7,5% co daje łącznie 13,51 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%, tj. 18,84 euro brutto/h
  • kartę paliwową i dodatek 100 euro brutto/miesiąc
  • 13. pensję (premię roczną w wysokości 9,12%)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przebywającego w Belgii oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka (Combi Truck) Wynagrodzenie od 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka (Combi Truck) Wynagrodzenie od 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka (Combi Truck) Wynagrodzenie od 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka (Combi Truck) Wynagrodzenie od 12,56 euro brutto/h Praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.