Praca na magazynie (Order picker) - 12,56 euro za godzinę + dodatki - praca w Belgii


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Order pickera dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Praca na tym stanowisku polega głównie na zbieraniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Do obowiązków pracownika należy również praca ze skanerem i kontrola poprawności przygotowanych zamówień.


Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie na stanowisku Order pickera (mile widziane)
 • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
 • umiejętność obsługi komputera
 • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym i w soboty
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli chcesz:

 • zatrudnienia w opraciu o umowę o pracę na polsko-belgijskich warunkach
 • wynagrodzenia w wysokości 12,56 euro brutto/ h + premia zmianowa 7,5%
 • nadgodzin płatnych 150%
 • dodatku żywieniowego w wysokości 6,50 euro brutto/ dzień
 • karty paliwowej na dojazdy do pracy + 100 euro/ miesiąc na amortyzację auta
 • prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie (Order picker) - 12,56 euro za godzinę + dodatki - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie (Order picker) - 12,56 euro za godzinę + dodatki - praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie (Order picker) - 12,56 euro za godzinę + dodatki - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie (Order picker) - 12,56 euro za godzinę + dodatki - praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Katarzyna Lewicka

e-mail k.lewicka@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie