Pracownik administracyjny w branży logistycznej - 2200 euro brutto za miesiąc + premia zmianowa - praca w Belgii

Lokalizacja: Gent , Belgia;
Wynagrodzenie: od 2225EUR / Miesiąc

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika administracyjnego dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Praca na tym stanowisku polega na segregowaniu dokumentów dotyczących odbieranych zamówień, sprawdzaniu ich poprawności i uzupełnianiu ewentualnych braków oraz odpowiednim archiwizowaniu dokumentów.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i odporność na stres
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
Jeśli chcesz:
  • stabilnej pracy na pełny etat w opraciu o umowę o pracę
  • wysokiego wynagrodzenia w wysokości 2 225 euro brutto/ miesiąc + premie zmianowe 124 euro brutto/ miesiąc
  • dodatku żywieniowego w wysokośi 5,50 euro brutto za przepracowany dzień
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy
  • prywatnego ubezpieczenia medycznego, trzynastej pensji oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik administracyjny w branży logistycznej - 2200 euro brutto za miesiąc + premia zmianowa - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik administracyjny w branży logistycznej - 2200 euro brutto za miesiąc + premia zmianowa - praca w Belgii w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik administracyjny w branży logistycznej - 2200 euro brutto za miesiąc + premia zmianowa - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik administracyjny w branży logistycznej - 2200 euro brutto za miesiąc + premia zmianowa - praca w Belgii, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.