Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie; Stargard Szczeciński , zachodniopomorskie; Gryfice , zachodniopomorskie; Pyrzyce , zachodniopomorskie;
Wynagrodzenie: 3300 bruttoPLN / Miesiąc

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, rekrutujemy pracowników magazynowych do obsługi wózków widłowych.


Kogo szukamy?

Śmiałków, którzy bez wahania podejmą się zadań związanych z przemieszczaniem ładunków z samochodu na magazyn i odwrotnie.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy magazynowej wraz z uprawnieniami UDT na obsługę wózka widłowego oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Co oferujemy?

Oprócz umowy o pracę, wynagrodzenia podstawowego, premiach frekwencyjnych i wydajnościowych oraz dodatków za pracę w godzinach nocnych, każdy z pracowników otrzyma również atrakcyjny dodatek pieniężny za polecenie magazyniera z uprawnieniami!

 

A w późniejszym czasie także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. Medicover, czy kartę Multisport.

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy znajduje się blisko Szosy Stargardzkiej.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 508 351 455 - ZAPRASZAMY! :)


Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

System Poleceń

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT, praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT, Szczecin Stargard Szczeciński Gryfice Pyrzyce


Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie