Praca na magazynie z uprawnieniami UDT - 18,50 zł brutto/h


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, firma z branży logistycznej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Pracowników magazynowych.


Mamy ciekawą ofertę!

Jeśli możesz się pochwalić uprawnieniami do obsługi wózków widłowych z UDT i jesteś gotowy do pracy zmianowej (14-22, 22-6) dołącz do naszego zespołu!

Poznaj szczegóły!

Zapewniamy:

  • Stabilną pracę – zostaniesz zatrudniony/a na umowę o pracę.
  • Solidną pensję - stawkę wynoszącą 18,50 zł brutto/godz.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, co oznacza wolne weekendy.
  • Okazję do rozwoju zawodowego w firmie  specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie.
  • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia.

Jakie zadania Ci powierzymy?

Zajmiesz się załadunkiem samochodów, rozładunkiem towarów i rozmieszczeniem ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoś się do nas po więcej informacji!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie z uprawnieniami UDT - 18,50 zł brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie z uprawnieniami UDT - 18,50 zł brutto/h w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie z uprawnieniami UDT - 18,50 zł brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie z uprawnieniami UDT - 18,50 zł brutto/h, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie