Magazynier - Zakroczym

Inter Cars S.A. Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy do dołączenia do zespołu ILS Sp. z o.o. - solidnego i pewnego operatora logistycznego w Grupie Kapitałowej Inter Cars! Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Nasza siła tkwi w zespole doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się zmian, dążą do rozwoju i chętnie dzielą się wiedzą. Jeśli poszukujesz interesującej pracy i zależy Ci na stabilności zatrudnienia, to właśnie znalazłeś idealne miejsce! Dołącz do naszej ekipy i razem twórzmy przyszłość logistyki!

Jakie będą Twoje zadania?

 • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
 • Kompletacja zamówień
 • Sortowanie i pakowanie towaru
 • Obsługa wydania towaru

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Zaangażowania i chęci do pracy
 • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
 • Gotowości i zdolności do pracy w trybie trzyzmianowym
 • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Co możemy Ci zaoferować?

 • Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
 • Bogaty pakiety socjalny (m.in. Bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą)
 • Dofinansowanie do pakietu medycznego
 • Udział w corocznych imprezach - Piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka oraz Mikołajek
 • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
 • System szkoleń na stanowisku pracy
 • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
 • Organizujemy transport dla pracowników

Aplikując na to ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę ILS sp. z o.o., Swobodnia 35, 05-180 Zakroczym 22 713 93 00, info()ilslogistics.eu] zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk "APLIKUJ".

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35, 05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info()ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod()intercars.eu.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - Zakroczym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - Zakroczym w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inter Cars S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - Zakroczym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - Zakroczym, praca w Nowy Dwór Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Inter Cars S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Inter Cars S.A.


Praca Magazynier - Zakroczym, Nowy Dwór Mazowiecki

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Młodszy Dyspozytor Transportu

Swobodnia, mazowieckie


Specjalista ds. Logistyki

Swobodnia, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie


Operator linii produkcyjnej - transport do pracy!

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie


Spedytor krajowy

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie