Pracownik do obsługi programu SAP


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

 

✦ Praca u nas to szansa na karierę w jednej z czołowych firm branży logistycznej, w zespole najlepszych specjalistów z całego świata!

Zakład pracy mieści się na terenie Widzewia (Łódź)

 

⇒Jeśli znasz system SAP oraz język angielski - TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

 

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • prowadzenie dokumentacji
  • kontakt z klientami
  • obsługa programu SAP

 

ZE SWOJEJ STRONY OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na 1 zmianę
  • pracę od poniedziałku do piątku 
  • stabline zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukrturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i oczekiwań!

 

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik do obsługi programu SAP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik do obsługi programu SAP w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik do obsługi programu SAP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik do obsługi programu SAP, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506 561 604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie