Pracownik ewidencji magazynowej w Łodzi


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Chcesz wiedzieć, co mamy ciekawego?

Jesteśmy wyjątkowo stabilnym pracodawcą. Na dzień dobry dostajesz umowę o pracę, pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie ponad 4200zł brutto, w zależności od Twojego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia.

 

Kogo szukamy?

 ☐ osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku minimum pół roku 

 ☐ osoby, która zna i potrafi poruszać się w środowisku MS Office

 

O Twoich obowiązkach:

  • przygotowanie i kontrola dokumentacji 

  • raportowanie, współpraca z innymi działami w firmie

 

Zainteresowana/y? Mamy nadzieję, że tak :) Skoro już wiesz, na co możesz liczyć z naszej strony, to serdecznie zapraszamy do aplikowania! :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ewidencji magazynowej w Łodzi

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ewidencji magazynowej w Łodzi w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ewidencji magazynowej w Łodzi Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ewidencji magazynowej w Łodzi, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie