Pracownik Magazynowy


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kompletowanie i załadunek towaru RTV, AGD, IT,
  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniami Klientów,
  • obsługa skanera ręcznego.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym,
  • motywacji do pracy oraz zaangażowania,
  • doświadczenia w pracy na magazynie.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stawkę miesięczną 4000 zł brutto + premie za osiągane wyniki,
  • możliwość skorzystania z transportu Pracowniczego z kierunków: Łódź, Łask oraz Bełchatów - magazyn zlokalizowany w Pabianicach.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Prace magazynowe

Łódź, łódzkie


Kasjer/Kasjerka

Łódź, łódzkie


Kasjer-ka/Sprzedawca

Łódź, łódzkie


Referent ds. biurowych

Łódź, łódzkie