Pracownik magazynu z UDT 4350 - 5500 + premia - 2 zmiany

Mamy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat
  • Wynagrodzenie miesięczne 4350 - 5500 zł/brutto
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy w wysokości do 10 %
  • Możliwość pracy w godzinach nocnych z dodatkiem 30%
  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) - wolne weekendy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły oraz usprawnienia
  • Kartę Multi Sport, ubezpieczenie grupowe oraz karty przedpłacone
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Stołówkę pracowniczą na terenie zakładu
  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy
  • Pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej oraz kluczyk do szafki

Oczekujemy od Ciebie:

  • Uprawnień na wózki widłowe potwierdzone UDT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Gotowości do pracy w systemie II zmianowym

Zadania:

  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjęcie towaru i kontrola jakościowa
  • Praca przy użyciu skanera magazynowego
  • Kompletacja i pakowanie zamówień do wysyłki

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu z UDT 4350 - 5500 + premia - 2 zmiany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu z UDT 4350 - 5500 + premia - 2 zmiany w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu z UDT 4350 - 5500 + premia - 2 zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu z UDT 4350 - 5500 + premia - 2 zmiany, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.