Praca za granicą - dużo wolnych wakatów!


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Dla naszego belgijskiego klienta szukamy osób ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem na produkcji spożywczej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie: panierowanie, filetowanie i pakowanie drobiu, obsługa linii produkcyjnej oraz kontrola jakości.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę w ramach oddelegowania. Stawkę początkową 14,06 Euro/h brutto plus dodatek frekwencyjny 0,46 Euro/h brutto.
Dodatkowo za polecenie nowego kandydata otrzymasz 215 Euro brutto a za podwożenie innych pracowników około 100 Euro brutto od osoby miesięcznie!
Pomożemy znaleźć Ci zakwaterowanie, a nasze koordynatorki będą dostępne dla Ciebie na miejscu.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany ofertą APLIKUJ!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca za granicą - dużo wolnych wakatów!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! w miejscowości: Menen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! , praca w Menen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie