Pracownik produkcji - bezpłatny transport!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

 ✲ Jesteś uczniem lub studentem i szukasz pracy na okres wakacyjny?

Kliknij "aplikuj teraz" lub zadzwoń, bądź wyślij SMS o treści "operator" na numer podany w ogłoszeniu - skontaktujemy się z Tobą i opowiemy Ci o ofercie!

 Zarób na wakacje!

 

Zadania na tym stanowisku to tylko: dostarczanie komponentów na produkcję, obsługa maszyn

 

✲ Nasi Pracownicy otrzymują:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które stale wzrasta wraz z doświadczeniem!
  • premie uznaniowe, roczne, dodatki nocne, darmowy transport!
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • system szkoleniowy w pierwszych dniach współpracy!

 

Zapraszamy do aplikowania:)

Zabierz ze sobą znajomych!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - bezpłatny transport!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - bezpłatny transport! w miejscowości: Poddębice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - bezpłatny transport! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - bezpłatny transport!, praca w Poddębice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik produkcji - bezpłatny transport!, Aleksandrów Łódzki Łódź Poddębice

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie