Operator wózka widłowego- praca od zaraz!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

 

Wyobraź sobie że wykonujesz swoją ulubioną pracę w znanej firmie i zarabiasz najwięcej w regionie!

Międzynarodowa firma działająca w branży TSL świadcząca usługi logistyczne poszukuje magazynierów. 

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!  Pamiętaj, że okazje mają to do siebie, że lubią uciekać!

 

Nasi pracownicy zajmują się:

  •  obsługą wózków widłowych oraz kompletowaniem zamówień

 

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny od początku zatrudnienia: przez 2-3 tygodnie występuje pierwsza zmiana od 8:00-16:00, po tym czasie pracownik pracuje w systemie 3 zmianowym:

1 tydzień 6:00-14:00,  
2 tydzień 14:00-22:00,
3 tydzień 22:00-6:00,
4 tydzień 8.00-16.00

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie, kartę żywieniową 
  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego!

 

Zostaw koniecznie swoje CV!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego- praca od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego- praca od zaraz! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego- praca od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego- praca od zaraz!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.