Pracownik montażu w Pabianicach!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. 

 

Pracownik montażu okien!

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? interesują Cię nowinki technologiczne i posiadasz zdolności manualne? super, mamy ofertę pracy dla Ciebie - dołącz do firmy produkcyjnej w Pabianicach, pracuj od poniedziałku do piątku na 2 zmiany w nowoczesnym zakładzie! zapraszamy Panów!

 

 

 

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym bez godzin nocnych!
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pełne wdrożenie pod okiem przyjaznych team liderów

 

 

Szukamy Kandydatów, którzy zajmą się  montażem elementów składowych okien

Dołącz do nas!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik montażu w Pabianicach!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik montażu w Pabianicach! w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik montażu w Pabianicach! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik montażu w Pabianicach!, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik montażu - tylko dwie zmiany!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie


Magazynier z UDT/ wolne weekendy!

Oława, dolnośląskie


Specjalista ds. sprzedaży usług - home office

Aleksandrów Łódzki, łódzkie