Pomocnik Magazyniera

Gi Group Włocławek

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku: Pomocnik MagazynieraDo Twoich obowiązków będzie należeć:

 • Pomoc w sprawdzaniu i oklejeniu towaru przez magazyniera
 • Rozwożenie towaru po magazynie
 • Wprowadzanie lokalizacji opakowań zbiorczych do systemu
 • Scalanie opakowań tych samych towarów i aktualizacja stanów w systemie magazynowym
 • Przygotowywanie towarów do wydania na produkcję
 • Przygotowywanie towarów do wysyłki
 • Rozładunek towarów
 • Osiąganie postawionych na dany okres celów i wskaźników

Czego oczekujemy?

 • Wykształcenie mile widziane zawodowe
 • Doświadczenie mile widziane 1 miesiąc na podobnym stanowisku
 • Dyspozycyjności do pracy zmianowej


Co oferujemy?

 • Umowę o pracę tymczasową (zawierającą wszystkie składki i urlopy)
 • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Pracę na pełny etat w systemie pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
 • Premie
 • Opiekę medyczną
 • Grupowe ubezpieczenie na życie


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomocnik Magazyniera

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Magazyniera w miejscowości: Włocławek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomocnik Magazyniera Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik Magazyniera, praca w Włocławek dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji, bez doświadczenia

Włocławek, kujawsko-pomorskie


Pracownik Serwisu/ Testerka

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Operator maszyn produkcyjnych

Inowrocław, kujawsko-pomorskie