Operator wózka widłowego bocznego - praca za granicą!


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług .

 

W związku z otwarciem nowego oddziału jednej z największych belgijskich firm z branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATORA REACHTRUCK! 

Nie chcesz wyjeżdżać sam ? Zabierz ze sobą swojego kolegę i rozpocznijcie pracę razem ! Mamy wiele wolnych wakatów! 

 

Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym ( 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 ) od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość pracy na zmiany nocne oraz w weekendy i nadgodziny! :) Chcesz zarobić dużo pieniążków? Ta oferta jest dla Ciebie! 

 

Z nami zyskasz stabilne zatrudnienie w Belgii oraz wynagrodzenie w wysokości 13 euro brutto wzbogacone dodatkami zmianowymi ( 0,77 euro brutto/h - zmiana poranna i południowa, 2,59 euro brutto/h - zmiana nocna ) 

Oprócz tego możesz liczyć na: 

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania 
  • Czeki żywnościowe  w wysokości 2,91 euro za przepracowany dzień 
  • System poleceń 
  • Dodatki za podwożenie kolegów do pracy 
  • 13 pensję! 
  • Kartę paliwową i auto służbowe jeżeli nie posiadasz własnego 

 

Zainteresowany/ Zainteresowana ofertą? APLIKUJ! :) 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego bocznego - praca za granicą!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego bocznego - praca za granicą! w miejscowości: Antwerpia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego bocznego - praca za granicą! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - praca za granicą! , praca w Antwerpia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie