Monter rozdzielnic średniego napięcia - nie wymagamy doświadczenia!


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

 

Jako Monter mechanik będziesz odpowiedzialny za montaż rozdzielnic średniego napięcia oraz wykrywanie i usuwanie wszelkich błędów.

 

Dołącz do naszego zgranego zespołu i twórz razem z nami historię firmy!

Jesteś po szkole elektrycznej, ale nie posiadasz jeszcze doświadczenia w branży? Zgłoś się do nas! Dla nas liczy się Twoja wiedza i chęć nauki :)

Kilka informacji o ofercie pracy:

 • Zatrudnienie opiera się na polskiej umowie o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii (od tego roku podatki odprowadzane są w Belgii)
 • Tygodniowa norma czasu pracy wynosi 38 godzin, a praca odbywa się w systemie jednozmianowym: 7:00 - 15:45 (od poniedziałku do czwartku ) oraz 7:00 - 13:45 w piątki! Zależy Ci na większej ilości przepracowanych godzin? Istnieje również możliwość pracy w nadgodzinach i weekendy :)
 • Głównym zadaniem na stanowisku Montera mechanika jest montaż rozdzielnic średniego napięcia
 • Znajomość rysunku technicznego jest zdecydowanie dużym +
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, możliwość wyjazdu własnym autem (lub przynajmniej posiadanie prawa jazdy) oraz polski meldunek - to wymogi, które musi spełniać potencjalny kandydat!

 

Decydując się na naszą współpracę, możesz zyskać:

 • Wynagrodzenie od 13,58 euro brutto/h ( do negocjacji, w zależności od Twojego doświadczenia )
 • Kartę paliwową na terenie Belgii
 • Auto służbowe jeżeli nie posiadasz własnego samochodu, którym mógłbyś wyjechać do Belgii
 • 13. pensję!
 • Zagwarantowany rozwój poprzez szkolenia i nabywanie nowych umiejętności
 • Solidną opiekę koordynatorki oraz sprawne przejście przez każdy etap rekrutacji

Masz wątpliwości co do oferty ? Aplikuj, a na wszystkie pytania odpowie rekruter. Możesz również napisać na maila: n.kosinska@ksservice.pl, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię kwestie. Prześlemy Ci również broszurę z ofertą, w której znajdziesz link do strony internetowej naszego klienta.

Czekamy na Twoje CV!

wink


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter rozdzielnic średniego napięcia - nie wymagamy doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter rozdzielnic średniego napięcia - nie wymagamy doświadczenia! w miejscowości: Nevele jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter rozdzielnic średniego napięcia - nie wymagamy doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter rozdzielnic średniego napięcia - nie wymagamy doświadczenia! , praca w Nevele dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie