Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii.

 

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, została założona w 1991 roku i specjalizuje się w usługach logistycznych. W ostatnich latach dokonała wielu inwestycji. Obecnie zatrudnionych tam jest blisko 1.500 pracowników. Nasz Klient jest skoncentrowany na optymalizacji wydajności i podnoszeniu jakości swoich usług. Obecnie do oddziału firmy w miejscowości Londerzeel w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

 

Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych?

Dołącz do nas! Wystarczy, że oprócz tego komunikujesz się w języku angielskim, posiadasz prawo jazdy kat. B i polski meldunek!

 

Otrzymasz od nas umowę o pracę, stawkę 12,66 euro/h brutto oraz dodatek zmianowy! Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe!

 

Do Twoich obowiązków będzie należeć kompletowanie zamówień poprzez skanowanie oraz ich transport przy użyciu wózka BT Toyota.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia w miejscowości: Londerzeel jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia, praca w Londerzeel dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Kompletowanie Zamówień - 12,66 euro/h brutto - Belgia, Londerzeel

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie