Monter obrabiarek - od 4300 zł brutto - Pleszew


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia, dzięki któremu zyskasz zadowalające zarobki?

Nie czekaj - wyślij nam swoje cv!

 

Poza stałym zatrudnieniem zapewnimy Ci wynagrodzenie podstawowe powiększone o system premiowy (łącznie: od 4300 zł brutto), przyuczenie do zawodu przez opiekuna firmy oraz prace w świetnej atmosferze.

Do zakresu twoich obowiązków będzie należała realizacja prac montażowych zgodnie z procesem technologicznym, dokonywanie pomiarów zmontowanych podzespołów i zespołów, a także wykonywanie wszelkich innych poleceń przełożonych, zgodnych z kwalifikacjami.

 

Od Ciebie oczekujemy: 

- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

- znajomości rysunku technicznego

- dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym

- możliwość samodzielnego dojazdu do miejsca pracy Pleszew

 

To oferta właśnie dla Ciebie? 

Aplikuj!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter obrabiarek - od 4300 zł brutto - Pleszew

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter obrabiarek - od 4300 zł brutto - Pleszew w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter obrabiarek - od 4300 zł brutto - Pleszew Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter obrabiarek - od 4300 zł brutto - Pleszew, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Nawrocka

e-mail a.nawrocka@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia