Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji!


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Firma, do której poszukujemy chętnych osób na stanowisko pracownika porządkowego, zajmuje się wynajmem sali konferencyjnych w regionie Gent, Heusden - Zolder oraz Ciney. Nasz klient oferuje również wynajem oraz sprzedaż powierzchni biurowej. Wynajem, sprzedaż i zarządzanie obiektem to trzy główne filary firmy. 

 

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, lecz z pewnością będzie to atutem :)

Oferujemy Polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii oraz wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia ( od 10,62€ brutto do 13,12€ brutto )

 

Oprócz tego zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania 
  • kartę paliwową na terenie Belgii 
  • stabilne zatrudnienie w stałych godzinach: poniedziałek - czwartek 6:45 - 15:15 , piątek 6:45 - 14:30  
  • opiekę koordynatorki na miejscu w Belgii 

Oferujemy również:

- 13 pensję!

- system poleceń 

- dofinansowanie zjazdów do Polski 

 

Od Ciebie wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka angielskiego, możliwości wyjazdu własnym autem lub prawo jazdy kat. B oraz polskiego obywatelstwa i meldunku .

Twoja praca będzie polegała na codziennym sprzątaniu biura, obszarów produkcyjnych, przestrzeni sanitarnych, kantyn i innych pomieszczeń.

Praca odbywa się w różnych lokalizacjach! Dlatego auto lub prawo jazdy jest warunkiem koniecznym! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji! , praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Personel sprzątający - Belgia - stawka do negocjacji! , Gent

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie