Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy osoby, która będzie się zajmowała:

  • koszeniem trawy na terenie zakładu
  • dbaniem o czystość
  • wykonywaniem prac porządkowych
  • pilnowaniem ładu na terenie firmy

Wymagania:

  • BRAK! - liczy się dla nas Twoja chęć do pracy i dyzpozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14!

Co zyskasz?

  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie początkowe - 2800zł brutto
  • stabilną pracę na długie miesiące

Aplikuj poniżej lub zadzwoń do nas: 506 561 876; 506 561 604Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Prace gospodarcze na terenie zakładu przemysłowego, Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie