Wykrawanie Wieprzowiny - od 14,5 euro/h brutto - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii. Nasz Klient specjalizuje się w przetwórstwie wieprzowiny, a zakład produkcyjny jest zlokalizowany w Brukseli.

DOŁĄCZ DO NAS!

Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie godzinowe brutto w wysokości od 14,50 euro, a także liczne dodatki pozapłacowe!

Zyskać możesz 150 euro netto za polecenie kandydata, 13. pensję, 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika, kartę paliwową i dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski! Oprócz tego otrzymasz opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania!

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku, komunikatywnej znajomości jednego z języków -- francuskiego, angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, a także prawa jazdy kat. B!

Na swoim stanowisku pracy będziesz odpowiedzialny za wykrawanie mięsa wieprzowego, obsługę maszyn do obróbki mięsa, dbanie o czystość stanowiska pracy oraz wsparcie innych pracowników.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wykrawanie Wieprzowiny - od 14,5 euro/h brutto - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wykrawanie Wieprzowiny - od 14,5 euro/h brutto - Belgia w miejscowości: Bruksela jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wykrawanie Wieprzowiny - od 14,5 euro/h brutto - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wykrawanie Wieprzowiny - od 14,5 euro/h brutto - Belgia, praca w Bruksela dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie