OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Firma, będąca globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych poszukuje pracowników na stanowisko OPERATOR HEFTRUCK. Zakład rozpozął swoją działalność w 1854 roku w porcie w Antwerpii gdzie do tej pory ma swoją główną siedzibę. Aktualnie nasz klient zatrudnia 12 tyś. pracowników i prowadzi działalność w 28 krajach.


Rozpocznij pracę we współpracy z naszą agencją, a zyskasz:

  • Polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
  • Kartę paliwową na terenie Belgii
  • Pomoc i wsparcie naszej koordynatorki w Belgii
  • Wysokie wynagrodzenie w wysokości 12.79 euro brutto + czeki żywnościowe
  • System poleceń oraz dodatkowe 100 euro/ brutto za podwożenie innego pracownika
  • 13 pensję!
  • Dofinansowanie zjazdów do Polski
  • Szereg innych benefitów

Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu powierzonych zadań przy pomocy wózka wysokiego składowania (Heftruck).

Jeżeli...

... jesteś osobą mobilną (posiadasz swoje auto, którym możesz wyjechać do Belgii), Twój język angielski jest na poziomie komunikatywnym a dodatkowo posiadasz uprawnienia na wózki wysokiego składowania i zyskałeś już doświadczenie jako ich operator- jesteś idealnym kandydatem, którego poszukujemy na to stanowisko! :)

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj dobrze płatną pracę za granicą :)

Wszytkie formalności załatwimy zdalnie, a nasza kordynatorka pomoże w znalezieniu odpowiedniego lokum dla Ciebie :)

Aplikuj. Nie czekaj!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia!, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca OPERATOR HEFTRUCK - atrakcyjne warunki, Belgia!, Gent

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie