Poszukiwany doświadczony Operator Heftruck!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Firma, będąca globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych poszukuje pracowników na stanowisko OPERATOR HEFTRUCK. Zakład rozpozął swoją działalność w 1854 roku w porcie w Antwerpii gdzie do tej pory ma swoją główną siedzibę. Aktualnie nasz klient zatrudnia 12 tyś. pracowników i prowadzi działalność w 28 krajach.


Poszukujesz dobrze płatnej pracy w Belgii? Strzał w dziesiątkę! Zapoznaj się z naszą ofertą! :)

Aplikuj na naszą ofertę, a zyskasz:

  • Stabilną, stałą prace w oparciu o Polską umowę, na zasadzie oddelegowania do Belgii
  • Wiele dodatków pozapłacowych (kata paliwowa, 13 pensja, system poleceń)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Czeki żywnościowe w wysokości 6.50 euro brutto za przepracowany dzień
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,79 euro brutto + dodatki zmianowe i czeki żywnościowe

Z naszej strony oczekujemy:

  • Mobilności- własne auto i możlwiość wyjazdu jest niezbędne
  • Komunikatywnego języka angielskiego
  • Wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnień

Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu powierzonych zadań przy pomocy wózka wysokiego składowania ( Heftruck).

Potrzebujesz więcej informacji?

Aplikuj a my do Ciebie oddzwonimy :)

Zachęcamy do kontaktu :)


Opis stanowiska

 

 

Wymagania

 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany doświadczony Operator Heftruck!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany doświadczony Operator Heftruck! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany doświadczony Operator Heftruck! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany doświadczony Operator Heftruck!, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie