Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

Lokalizacja: Stryków , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Ozorków , łódzkie; Głowno , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisko Pracownika magazynowego.


Dla nas wystarczy,

że jesteś gotowy(-a) do pracy w systemie zmianowym i potrafisz obsługiwać komputer. Warto również, abyś był otwarty(-a) na pracę fizyczną.

Jeśli lubisz pracę ruchu - to oferta dla Ciebie :) Zapoznaj się z tym, co oferujemy!

Mamy dla Ciebie szereg korzyści,

a wśród nich umowę o pracę od pierwszego dnia oraz konkurencyjne zarobki nawet do 3565 zł brutto (podstawa, premia). Pracujemy w systemie zmianowym 5:30-13:30 oraz 13:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkową aktywnością. 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy Cię w zakres obowiązków. Zapewniamy również wsparcie Koorydnatora Personalnego na każdym etapie współpracy, a po okresie próbnym możesz dołączyć do zespołu bezpośrednio u naszego Klienta. 

To może być doskonały początek Twojej drogi zawodowej, zdobędziesz z nami doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych firm logistycznych, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

Zadania, jakie na Ciebie czekają

to wyjaśnianie niezgodności paczek, segregacja i przenoszenie przesyłek na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu. 

Dodatkowe informacje

Chcesz pracować z Nami? WYŚLIJ swoje CV! 

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604. 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto w miejscowości: Głowno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto, praca w Głowno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.