Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stryków Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisko Pracownika magazynowego.


Dla nas wystarczy,

że jesteś gotowy(-a) do pracy w systemie zmianowym i potrafisz obsługiwać komputer. Warto również, abyś był otwarty(-a) na pracę fizyczną.

Jeśli lubisz pracę ruchu - to oferta dla Ciebie :) Zapoznaj się z tym, co oferujemy!

Mamy dla Ciebie szereg korzyści,

a wśród nich umowę o pracę od pierwszego dnia oraz konkurencyjne zarobki nawet do 3565 zł brutto (podstawa, premia). Pracujemy w systemie zmianowym 5:30-13:30 oraz 13:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkową aktywnością. 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy Cię w zakres obowiązków. Zapewniamy również wsparcie Koorydnatora Personalnego na każdym etapie współpracy, a po okresie próbnym możesz dołączyć do zespołu bezpośrednio u naszego Klienta. 

To może być doskonały początek Twojej drogi zawodowej, zdobędziesz z nami doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych firm logistycznych, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

Zadania, jakie na Ciebie czekają

to wyjaśnianie niezgodności paczek, segregacja i przenoszenie przesyłek na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu. 

Dodatkowe informacje

Chcesz pracować z Nami? WYŚLIJ swoje CV! 

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604. 

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto w miejscowości: Głowno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto, praca w Głowno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.