Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Wspłpracując z nami zyskasz pracę w międzynarodowej firmie logitycznej, rozpoznawalnej na całym świecie. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, nieopodal Wrocławia. Jest to jeden z dwóch magazynów, znajdujących się w naszym kraju.


Chcesz dołączyć do naszego teamu? Zapoznaj sie z naszą ofertą i aplikuj!

Praca polega na wykonywaniu zleconyh zadań, a w tym:

  • Ręczny rozładunek kontenerów
  • Foliowanie palet za pomocą robotów
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych 
  • Prace porządkowe 

 

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

  • Wynagrodzenie w wysokości 3600 zł brutto
  • Odzież roboczą 
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 6:00- 14:00, 14:00- 22:00
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę  w przyjaznej atmosferze 

 

Od Ciebie wymagamy jedynie możliwości dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej we własnym zakresie oraz pozytywnego nastawienia do pracy! 

Stawiamy na stałą współpracę, nie szukamy pracowników tymczasowych! :)

Dołącz do nas!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik fizyczny - 3600 zł brutto,

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia