Specjalista ds. Obsługi klienta i sklepu internetowego - wysokie wynagrodzenie!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się w produkcji i handlu elektroniki przemysłowej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku: Specjalisty ds. Obsługi klienta oraz sklepu internetowego.


Potrzebujesz zmiany?

Świetnie to rozumiemy! Mamy dla Ciebie ofertę, zostań naszym Specjalistą ds. Obsługi klienta oraz sklepu internetowego.

Postaw na swój rozwój i zdobądź nowe kompetencje!

 

Nie wymagamy doświadczenia-  wszystkiego Cię nauczymy! Jeśli masz chęci do pracy w systemie dwuzmianowym (mogą zdażyć się soboty pracujące) - to szukamy Ciebie!

 

Nowe wyzwania nie są Ci straszne? Sprawdź za co będziesz odpowiedzialny!

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

  • bezpośrednia obsługa klienta;
  • realizacja zamówień sklepu internetowego;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.

 

Zobacz co możemy ci zaoferować!

Stabilność – z nami współpracujesz w oparciu o umowę o pracę!

Wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia- od 3 000 do 4 000 zł/brutto.

Pracę w systemie dwuzmianowym (7:45- 15:45; 11:30-19:30) - znajdziesz czas dla siebie i rodziny!

Liczne benefity: dofinansowanie do karty Multisport bądź nauki języka obcego, możliwość wzięcia pożyczki pracowniczej czy wypożyczenia firmowego auta.

 

Dodatkowe informacje

Rozwiń swoją karierę podejmując współpracę z nami! Aplikuj już dziś!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Czekamy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami, zadzwoń: 503 075 956; 506561859 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi klienta i sklepu internetowego - wysokie wynagrodzenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi klienta i sklepu internetowego - wysokie wynagrodzenie! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi klienta i sklepu internetowego - wysokie wynagrodzenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi klienta i sklepu internetowego - wysokie wynagrodzenie!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Rzym

e-mail a.rzym@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie