Malowanie i szpachlowanie budynków przemysłowych - Belgia!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Naszym Klientem jest firma z branży budowlanej, która aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko Malarza bądź Druciarza zbrojeniowego.

Rozległa wiedza firmy na temat materiałów, metod budowy i opcji wykończenia sprawia, że ​​stała się wszechstronnym partnerem dla każdego, kto szuka prefabrykowanej obudowy betonowej.


Należąc do naszego zespołu zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę 
  • Wynagrodzenie w wysokści 12,79 euro do negocjacji 
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karte paliwową na terenie Belgii - Nie chcesz wyjeżdżać sam? Weź kogoś ze sobą! Otrzymasz dodatkowe 100 euro bruto za podwożenie kolegi/ koleżanki z pracy!
  • Dofinansowanie zjazdów do Polski 
  • Opiekę naszej koordyatorki w Belgi - Ze wszystim Ci pomożemy, formlności załatwimy zdalnie, a ty nie będziesz musiał się o nic martwić :)
  • Wsparcie polskiego brygadzisty w miejscu pracy 

 

Nic tylko się pakować i wyjechać do Belgii! :D 

 

Twoja praca będzie polegała głównie na pracach wykończeniowych: malowanie, tynkowanie.

Wszystkiego zostaniesz nauczony na miejscu, a w pracy bardzo chętnie pomogą Ci doświaczeni koledzy! 

Pracodawca daje możliwość pracy w wekendy ( które są oczywiście dodatkowo płatne) oraz pracy w nadgodzinach ( płatne 150% lub do odbioru w inny dzień ) .

 

Od Ciebie wymagam jedynie chęci do pracy i mobilności :)

Doświadczenie jest bardzo mile widziane

Zabierz kolege lub koleżankę i rozpocznijcie pracę jeszcze w tym miesiącu - zachęcamy do aplikowania! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Malowanie i szpachlowanie budynków przemysłowych - Belgia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malowanie i szpachlowanie budynków przemysłowych - Belgia! w miejscowości: Ciney jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malowanie i szpachlowanie budynków przemysłowych - Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malowanie i szpachlowanie budynków przemysłowych - Belgia!, praca w Ciney dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie