Praca na magazynie - pełnoetatowa lub dodatkowa - okolica Raków


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Dostosuj godziny pracy do pozostałych aktywności!

Do wyboru masz pracę:

  • w pełnym wymiarze godzin w systemie 2-zmianowym (5:30 - 13:30 i 13:30 - 21:30)
  • 5/8 etatu - po kilka godzin dziennie (16:00 - 21:00) 

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy mamy wolne!

 

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1800 zł brutto (przy 5/8 etatu) i 2900 zł brutto (przy pełnym etacie)
  • premia miesięczna w wysokości 15% wynagrodzenia podstawowego

 

Do Twoich obowiazków będzie należało między innymi:

  • skanowanie i sortowanie przesyłek
  • załadunek towarów do kontenerów
  • inne prace magazynowe

 

Zgłoś się do nas a zaprosimy Cię na spotkanie, żeby umożliwić Ci zobaczenie miejsca pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu. 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie - pełnoetatowa lub dodatkowa - okolica Raków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie - pełnoetatowa lub dodatkowa - okolica Raków w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie - pełnoetatowa lub dodatkowa - okolica Raków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie - pełnoetatowa lub dodatkowa - okolica Raków, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 232

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie