Pracuj na produkcji w Tarnowie Podgórnym, zacznij od jutra - transport z Poznania!


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.


Taka oferta nie zdarza się często!

  • Interesuje Cię praca związana z sortowaniem i pakowaniem  metalowych elementów oraz obsługą maszyn?
  • Możesz pochwalić się pierwszymi doświadczeniami w pracy na produkcji? 

Wspaniale, zgłoś się do nas i rozwiń swoje skrzydła – wszystkiego Cię nauczymy!

 

Niezależnie od tego czy jesteś młodszy/a, czy starszy/a, śmiało zgłoś do nas swoją kandydaturę!

Szukamy osób, które traktują obowiązki serio i są chętne do pracy w świetnym zespole!

 

Możemy zaproponować Ci:

  • wynagrodzenie 14,00 zł/h netto,
  • umowę o pracę,
  • ubranie pracownicze

Jakie są nasze wymagania?

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym!

 

Nie masz jak dojechać?

  • Daj znać, podpowiemy Ci jak skorzystać z naszego transportu pracowniczego - Bus odjeżdża z dwóch lokalizacji w Poznaniu! 

 

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Prześlij swoje CV już teraz!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, czekamy na Ciebie pod numerem:

503 075 956 lub e.cofta@ksservice

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracuj na produkcji w Tarnowie Podgórnym, zacznij od jutra - transport z Poznania!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracuj na produkcji w Tarnowie Podgórnym, zacznij od jutra - transport z Poznania! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracuj na produkcji w Tarnowie Podgórnym, zacznij od jutra - transport z Poznania! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj na produkcji w Tarnowie Podgórnym, zacznij od jutra - transport z Poznania!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta-Tronowska

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone +48503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie