Praca na magazynie od zaraz!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Poszukujemy kandydatów do pracy na magazynie!

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych? 

Pracowałeś w przeszłości na magazynie?

Chcesz wzbogacić swoje doświadczenie?

Świetnie się składa - u nas masz szansę dostać wymarzoną pracę!

 

Co zyskasz? Sam zobacz:

  1. zatrudnienie na postawie umowy o pracę 
  2. możliwość podnoszenia swoich kompetencji 
  3. wynagrodzenie 
    • zawsze w terminie 
    • zwiększane o premie i dodatki 
    • podstawowe - w wysokości 20zł/h brutto 

 

Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń!

Miejsce pracy: Łódź, Nowe Sady 

System pracy: 2 zmiany 

 

Dodatkowe informacje

Nasza konsultantka jest dostępna od poniedziału do piątku pod telefonem:

506 561 604 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie od zaraz! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie od zaraz!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie