Pracownik Produkcji/ Magazynu z orzeczeniem o niepełnosprawności: od 17,50 zł/h + dodatki


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A, jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji/ Magazynu.


Pracuj z nami!

Zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 17,50 - 18,50  zł/h brutto, a do tego dopłata w wysokości 0,50 zł za każdą godzinę i 170 zł premii!

U nas otrzymasz stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny a potem zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy).

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników dlatego po 3 miesiącach oferujemy możliwość awansu na wyższe stanowisko oraz podwyższenia wynagrodzenia o 250 zł!

 

Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie komponentów do montażu, obsługa narzędzi oraz transport towaru w wyznaczone miejsca (produkcja) lub rozmieszczanie towaru w odpowiednich strefach, kompletowanie zamówień na podstawie listy, transport produktów na linie produkcyjne (magazyn).

 

Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli potrafisz posługiwać się śrubokrętem i odpowiada Ci praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) jesteś dla nas idelanym Kandydatem!

Mile widziani Kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności - stopień lekki lub umiarkowany - zdolni do wykonywania prostych prac fizycznych i manualnych. 

Firma mieści się w Dąbiu - masz do nas świetny dojazd komunikacją miejską lub możesz skorzystać z naszego parkingu pracowniczego!

 

Nie zastanawiaj się dłużej - startujemy już od przyszłego tygodnia!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji/ Magazynu z orzeczeniem o niepełnosprawności: od 17,50 zł/h + dodatki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji/ Magazynu z orzeczeniem o niepełnosprawności: od 17,50 zł/h + dodatki w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji/ Magazynu z orzeczeniem o niepełnosprawności: od 17,50 zł/h + dodatki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji/ Magazynu z orzeczeniem o niepełnosprawności: od 17,50 zł/h + dodatki , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie