Operator Produkcji Strzelin - małe doświadczenie to nie problem!


Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją i produkcją, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Operator Produkcji.


Nowa praca?

Nie ma sprawy!

  • Dołącz do naszego zespołu jako Operator Produkcji
  • Wystarczy, że posiadasz chociaż minimalne doświadczenie w pracy produkcyjnej, a także jesteś gotowy na wiele nowych wyzwań podczas pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, suwnice lub żurawie? Nie zapomnij nam o tym wspomnieć!

 

Przekonany? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wysokie premie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności;
  • możliwość rozwoju i pracy w prestiżowej firmie.

 

Jakie wyzwania czekają Cię podczas naszej wspólnej podróży?

  • Kontrola procesu produkcji.
  • Obrabianie metalowych elementów.

 

Dodatkowe informacje

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Nie zwlekaj – zgłoś do nas swoją kandydaturę!

Znasz jeszcze kogoś kto byłby zainteresowany taką pracą? Koniecznie przekaż mu naszą ofertę – jesteśmy otwarci również na kandydatów z małym doświadczeniem!

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami pod numerem 503 075 956, lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl.

Zapraszamy do Strzelina!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Produkcji Strzelin - małe doświadczenie to nie problem!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Produkcji Strzelin - małe doświadczenie to nie problem! w miejscowości: Wyszonowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Produkcji Strzelin - małe doświadczenie to nie problem! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Produkcji Strzelin - małe doświadczenie to nie problem!, praca w Wyszonowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie