Praca na magazynie 5/8 etatu - od zaraz!


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Otworzyliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców rozwiązań logistycznych na rynek krajowy oraz międzynarodowy. Firma od ponad 20 lat zapewnia najwyższej jakości usługi kurierskie i może się pochwalić 38 filiami w samej Polsce.

Aktualnie, dla przedstawionego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisku: Magazynier w oddziale Straszyn na 5/8 etatu.


Szukamy osoby, która wyróżnia się:

  • gotowością do pracy fizycznej
  • zaangażowaniem w pracę
  • dyspozycyjnością do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 14:30-19:30

 

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • oferujemy umowę o pracę na 5/8 etatu
  • zyskasz premię miesięczną
  • masz czas na odpoczynek - nie pracujemy w weekendy 
  • nie wybierasz pracy "w ciemno" - na spotkaniu rekrutacyjnym poznasz specyfikę pracy firmy
  • po zatrudnieniu zapewnimy pomoc we wdrożeniu na stanowisko
  • gwarantujemy terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

 

Zadania na tym stanowisku to:

  • skanowanie paczek skanerem ręcznym i sortowanie przesyłek

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie 5/8 etatu - od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie 5/8 etatu - od zaraz! w miejscowości: Rotmanka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie 5/8 etatu - od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie 5/8 etatu - od zaraz!, praca w Rotmanka dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie