Operator w branży drzewnej - Belgia


Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

System Poleceń

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Firma , dla której poszukujemy pracowników na stanowisko Operatora Strugarki jest liderem w przemyśle drzewnym. Zakład zajmuje się nie tylko magazynowaniem drewna ale też jego suszeniem, obrabianiem oraz wykonywaniem rzeczy takich jak panele czy opłotowanie. Zakres zadań wykonywanych w zakładzie jest bardzo szeroki. Celem firmy jako dostawcy drewna jest dostarczanie jak największej liczbie klientów drewna o wysokiej jakości.


Masz szansę zostać członkiem zespołu Belgijskiej firmy na stanowisku operatora.

Twoim głównym zadaniem będzie umieszczenie materiału na maszynie. Aby nie brać na siebie całego ciężaru możesz używać podpieraczy. Dodatkową czynnością, którą będziesz wykonywał jest kontrola jakości ściętych kawałków oraz oznaczanie ich ilości. Po przejściu szkolenia będziesz mógł zostać operatorem strugarki :) 

Od Ciebie wymagamy jedynie możliwości wyjazdu własnym autem, komunikatywnego języka angielskiego oraz Polskiego meldunku.

Doświadczenie nie jest wymagane lecz bardzo mile widziane! :) 

 

Co zyskasz na naszej współpracy?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Kartę paliwową na terenie Belgii
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania 
  • Dofinansowanie zjazdów do Polski 
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,54 euro/ brutto oraz możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty! :) 

Wiemy, że to właśnie ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko! :) Aplikuj a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i omówi wszystkie szczegóły :) 

Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem, pokazującym miejsce pracy : https://youtu.be/pg0OYsJuvd8 :)

Aplikuj! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator w branży drzewnej - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator w branży drzewnej - Belgia w miejscowości: Lier jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator w branży drzewnej - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator w branży drzewnej - Belgia, praca w Lier dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie