Praca za granicą/ 12,79 € - prace wykończeniowe, Belgia!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Pracuj z nami!

Poszukujemy pracowitych i zdecyowanych osób do pracy przy pracach wykończeniowych, głównie malowanie/ tynkowanie. Oferta pracy dotyczy belgijskiej firmy, specjalizujacej się w produkcji kabin prefabrykowanych, takich jak kabiny sanitarne czy tranformatorowe. 

 

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w stałych godzinach: 7;30- 16;00

Dodatkowo chętni pracownicy mają możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 150%!

Poszukujesz dobrej pracy, w której masz możliwość zarobić jak najwięcej! Trafiłeś w dobre miejsce, zapoznaj się z tym co mamy jeszcze do zaoferowania! :)

 

Decydując sie na naszą współpracę zyskasz:

  • Przede wszystkim stabilne zatrudnienie w oparciu o Polską umowę o pracę 
  • Wynagrodzenie w wyskoci 12.79 euro brutto
  • Szkolenie stanowiskowe, które zostanie pzeprowadzone w pierwszym dniu pracy
  • Wachlarz dodatków pozapłacowych a w tym: karta paliwowa, 13 pensja, dofinansowanie zjazdów do Polski, ubezpieczenie zdrowotne 
  • Pomoc koordynatorki w Belgii, która również pomoże Ci w znalezieniu najbardziej dogodnego miiejsca noclegu!
  • Jeżeli zdecydujesz się wyjechać ze znajomym zyskasz 100 euro brutto co miesiąc! Weź ze sobą swojego kolegę - WARTO!

 

Rozpocznij z nami współpracę, nie pożałujesz!

Wszystkie formalności załatwimy zdalnie :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca za granicą/ 12,79 € - prace wykończeniowe, Belgia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca za granicą/ 12,79 € - prace wykończeniowe, Belgia! w miejscowości: Ciney jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca za granicą/ 12,79 € - prace wykończeniowe, Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca za granicą/ 12,79 € - prace wykończeniowe, Belgia! , praca w Ciney dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie