Pracuj w Belgii jako elektromonter! :)


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Klient, dla którego prowadzimy rekrutacje na stanowisko Elektromontera oraz Montera Mechanika ( ogłoszenie również dostępne na naszej stronie) prowadzi działalność m.in. w zakresie produkcji i montażu rozdzielnic śrdniego napięcia od ponad 40 lat. Do priorytetów firmy należy dostarczenie najwyższej jakości produktu z zachowaniem troski o środowisko. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Nevele.


Zanim zapoznasz się z naszą ofertą, odpowiedz samemu sobie na pytania :)

 1. Czy posiadam doświadczenie w branży elektrycznej lub dyplom ukończenia szkoły elektrycznej?
 2. Czy potrafię czytać plany elektryczne?
 3. Czy mam możliwość wyjazdu własnym autem?
 4. Czy potrafię się komunikować w języku angielskim tak abym nie miał probemu z dogadaniem się oraz zrozumieniem co mówią do mnie inni?
 5. Jestem osobą dokładną, cechującą sie nienaganną dyscypliną i chęcią do nauki?

Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzm" TAK!" to jesteś osobą, której szukamy!

Zapoznaj się z informacjami co zyskasz dzięki naszej wpółpracy i bezzwłocznie aplikuj! :)

 

Poza stabilnym i korzystym zatrudnieniem zyskasz:

 • Wynagrodzenie w wysokości 13,46 euro brutto/ godzinę 
 • Pracę w oparciu o Polską umowę o pracę 
 • Pracę od poniedziałku do czwartku  w godzinach 7:00- 15:45 , oraz 7:00- 13:45 w piątki!
 • Możliwość pracy w nadgodzinach jeżeli chcesz zarobić jak nawięcej! :)
 • Pomoc koordynatorki w poszukiwaniu zakwaterowania oraz w wypełnianiu wszelakich formalności 
 • Sprawne przejście przez etap rekrutacji oraz nadzór naszego rekrutera na każdym etapie 
 • Liczne dodatki pozapłacowe a w tym: 13 pensja, karta paliwowa, dofinansowanie zjazdów do Polski, system poleceń oraz dodatek za podwożenie innego pracownika.

 

Jak będzie wyglądała Twoja praca ?

 • Kandydat na stanowisku elektromontera odpowiada między innymi za okablowanie elektryczne instalacjii tablicy przełącznikowej.
 •  Twoja wiedza będzie pozwalała na wykrywanie i rozwiązywanie ewentualnych błędów.
 • Będziesz zaczynał od prostych tablic, z biegiem czasu gdy będziesz czuł się pewniej, rozpoczniesz bardziej złożone projekty :)
 • Będziesz wykonywał swoje obowiązki w czystym a przede wszystkim nowoczesnym warsztacie z najnowocześniejszymi materiałami! :) 

 

Dodatkowe informacje

To szansa dla Ciebie i Twojej kariery! Rozpocznij pracę jeszcze w tym miesiącu! :)

Wystarzy, że klikniesz poniższy przycik "Aplikuj" i będź o krok bliżej do swojego celu jakim jest znalezienie dobrej pracy! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracuj w Belgii jako elektromonter! :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracuj w Belgii jako elektromonter! :) w miejscowości: Nevele jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracuj w Belgii jako elektromonter! :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj w Belgii jako elektromonter! :) , praca w Nevele dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie