Operator ładowarki - Stanowice


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy zdolnych i pełnych zapału pracowników na stanowisko OPERATORA ŁADOWARKI w nowootwartej elektrociepłowni! Firma znajduje się w Stanowicach - miejscowości pod Gorzowem Wielkopolskim i zajmuje się przetwarzaniem oraz pozykiwaniem biomasy drzewnej na cele energetyczne. Jej głównym celem jest wytwarzanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla.


Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wysoką pensję 
  • atrakcyjny system premiowy- 15%!
  • możliwośc rozwoju 
  • pracę w systemie 4 brygadowym ( 4 dni pracy to kolejne 4 dni wolnego dla Ciebie) 

 

Twoje obowiązki będą polegały na...

...wykonywaniu zleconych prac, przy użyciu ładowarki kołowej bądź teleskopowej.

 

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku 
  • dyspozycyjności
  • chęci i zaangażowania do pracy :) 

 

Dodatkowe informacje

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, nie zwlekaj.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

smiley

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator ładowarki - Stanowice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator ładowarki - Stanowice w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator ładowarki - Stanowice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator ładowarki - Stanowice , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie