Operator Wózka Widłowego - praca w systemie 12-godzinnym


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286.

Klient, dla którego aktualnie prowadzimy rekrutację to firma z branży energetycznej zajmująca się produkcją pelletu drzewnego. Głównym celem naszego klienta jest wytwarzanie energii w sposób, który minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Aktualnie firma otwiera elektrociepłownię w kolejnej lokalizacji: Stanowicach (ok. Gorzowa Wielkopolskiego) i poszukuje pracowników.


Co zyskasz dołączając do grona naszych Pracowników?

Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia. Zaoferujemy Ci na początek atrakcyjne wynagrodzenie, które zwiększy się po okresie próbnym. Oprócz wynagrodzenia podstawowego możesz liczyć również na premie miesięczne w wysokości 15% od stawki podstawowej. 

Elektrociepłownia pracuje od poniedziałku do niedzieli, a nasi pracownicy są podzieleni na zmiany 12-godzinne. Zmiana dzienna odbywa się w godzinach 7:00 - 19:00, a nocna od 19:00 do 7:00. Będziesz pracować w systemie 4 brygadowym, co oznacza, że po czterech dniach pracy po 12-godzin, otrzymasz kolejne cztery dni wolne. 

 

Co będze należało do Twoich zadań?

Będziesz osobą odpowiedzialną za wykonywanie zleconych prac przy użyciu wózka widłowego. 

 

Oczekujemy:

  • uprawnień zezwalających na obsługę wózka widłowego (UDT) oraz pierwszego doświadczenia
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym).

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Wózka Widłowego - praca w systemie 12-godzinnym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego - praca w systemie 12-godzinnym w miejscowości: Baczyna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Wózka Widłowego - praca w systemie 12-godzinnym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego - praca w systemie 12-godzinnym, praca w Baczyna dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie