Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracowników dla firmy energetycznej, zajmującej się głównie wytwarzaniem pelletu drzewnego. Jest to nowootwarta elektrociepłownia, stawiająca przede wszystkimi na wytwarzanie energii w sposób, który w jak największym stopniu minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora wózka widłowego.


Praca u nas polega na sprawnym korzystaniu z wózka widłowego przy zleconyh pracach na terenie elekrociepłowni.

Co możemy Ci zaoferować ?

  • Umowę o pracę 
  • Wysokie wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym 
  • Po upływnie okresu próbengo liczne podwyżki 
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych

Dodatkowo pracując u nas zyskujesz dużo czasu dla siebie! Pracujemy w systemie 4 na 4 ( 4 dni pracy na zmianę dzienną, kolejne 4 dni wolne, następne 4 dni zmiany nocnej)

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to uprawnienia na obsługę wózka widłowego (UDT)doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dyspozycyjności do pracy na zmiany 12-godzinne. 

Czekamy na Ciebie w Stanowicach.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą? Pisz śmiało! Nie zwklekaj! :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

phone 571243488

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie