Praca na magazynie - również dla studentów! :)


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą firmy belgijskiej, posiadającej swoje oddziały w Polsce. Praca odbywa się w magazynie, znajdującym się w Nowej Wsi Wrocławskiej- jest to już drugi magazyn w naszym kraju! Firma jest globalnym specjalistą usług logistycznych a ty masz szansę zostać częścią jej zespłu! Nie zastanawiaj się długo, ilość wakatów jest ściśle ograniczona!


Pracuj z nami!

Firma oferuje ze swojej strony wysokie wynagrodzenie w wysokości 3600 zł brutto! Od pierwszego dnia będzie Cię obejmowała umowa o pracę :) Czego chcieć więcej ? 

 

Współpracując z nami, zapewnisz sobie pracę w godnych warunkach w otoczniu przyjaznej grupy pracowników oraz opiekę koordynatora do spraw personalnych :) Możesz na nas liczyć w każdym momencie! :)

 

Jakie wymagania są wobec kandydatów? Nic specjalnego!

Wystarczy, że charakteryzujesz się chęcią podjęcia zatrudnienia oraz jesteś pracowity! :) 

 

Do Twoich obowiązków będzie należał między innymi rozładunek kontenerów.

Nic trudnego prawda? Praca odbywa się w systemie dwzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00).

 

Zachęcamy do współpracy! 

Nie odbieraj sobie możliwości pracy w naszym zespole! :)

Nie możemy się doczekać aż do nas dołączysz.

Aplikuj! :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie - również dla studentów! :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie - również dla studentów! :) w miejscowości: Nowa Wieś Wrocławska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie - również dla studentów! :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie - również dla studentów! :) , praca w Nowa Wieś Wrocławska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie