Zostań naszym Operatorem Linii Produkcyjnej - miej możliwość skorzystania z transportu pracowniczego!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Oborniki Wynagrodzenie do negocjacji

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z,o,o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stalowej i budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej!


Czujesz, że praca na produkcji dodaje Ci skrzydeł?

Jesteś zwarty i gotowy na pracę w systemie trzyzmianowym? 

Praca na produkcji nie jest Ci obca? 

Dązysz do Ciągłego rozwoju osobistego?

OTO JESTEŚMY! ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO ZESPOŁU JUŻ DZIŚ!

Mile widziane są również uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice! :)

 

Zainteresowaliśmy Cię? Spójrz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dbamy o naszych pracowników, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę, bo z nami nie musisz się o nic martwić!
  • proponujemy Ci wynagrodzenie uzaleznione od doświadczenia!
  • a premia? Naturalnie, że tak!
  • co z tym transportem? Oferujemy Ci możliwość skorzystania z transportu pracowniczego z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny i Rogoźna - brzmi ciekawie?
  • wspominaliśmy też o rozwoju- u nas będziesz miał możliwość poszerzenia swoich kompetencji i zostania orłem w dziedzinie produkcji!

 

Zastanawiasz się nad Twoimi obowiązkami? Już wszystko wyjaśniamy!

Operator Linii Produkcyjnej jest bardzo ważnym członkiem naszej załogi!

Jako osoba odpowiedzialna za to stanowisko będziesz:

  • kontrolować proces produkcji
  • obsługiwać linię produkcyjną

Z pewnością sobie poradzisz, wierzymy w Ciebie!

 

Dodatkowe informacje

Daj nam się poznać i dołącz do naszego Dream Teamu!

Masz pytania? Nie krępuj się!

Zadzwoń: 503 075 956

Lub napisz: e.cofta@ksservice.pl

Do zobaczenia w Obornikach Wlkp

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zostań naszym Operatorem Linii Produkcyjnej - miej możliwość skorzystania z transportu pracowniczego!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań naszym Operatorem Linii Produkcyjnej - miej możliwość skorzystania z transportu pracowniczego! w miejscowości: Rogoźno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań naszym Operatorem Linii Produkcyjnej - miej możliwość skorzystania z transportu pracowniczego! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań naszym Operatorem Linii Produkcyjnej - miej możliwość skorzystania z transportu pracowniczego!, praca w Rogoźno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.